UPDATE! A nagy érdeklődésre való tekintettel kaptunk még 20 bónuszt. Siess, mert ez is mindjárt elfogy!
Nem tudod, mi fán terem a naiv művészet? Kíváncsi vagy rá, mivel játszottak a gyerekek a 19-20. században vagy ennél is régebben? Vagy éppen az érdekel, hogyan készültek a kis színes pirulák a régi patikákban? Akkor Kecskeméten a helyed, a „hírös” városban, mely a Petőfitől kapott nevét a mai napig megőrizte. A szecessziós városközpont hosszú sétákra csábít, a hideg elől hangulatos kávéházakba és izgalmas kiállításokra is betérhetsz. A Magyar Naiv Művészek Múzeumának, a Szórakaténusz Játékmúzeum és Műhelynek, az Orvos- és Gyógyszertörténeti Múzeumnak vagy a Kecskeméti Képtárnak csak az elnevezése komoly, anyaguk izgalmas és érdekes, éppen beleillik egy rövid városnézés programjába.

Mai ajánlatunkban egy tartalmas hétvégére csábítunk az alföldi városba. A háromcsillagos Hotel Udvarház családias hangulatú, a belvárosban találod. Rövid sétával minden fontosabb látnivalót elérsz, a tágas, komfortos szobákban pedig jól esik majd a pihenés.
Ajánlatunk tartalma: 2 éjszaka szállás 2 fő részére, kétágyas szobában, bőséges, svédasztalos reggeli, ingyenes wifi a szálloda egész területén, 1 alkalommal 2 fő részére egész napos wellness belépő a kecskeméti Élményfürdőbe.
A fürdőruhát ne hagyd otthon, hiszen a két főre szóló Élményfürdő belépővel többféle medencében és izzasztókamrában ejtőzhettek. A családbarát létesítményben a kicsiket külön babapancsoló és játszóház várja. A pihenést zárjátok egy kiadós ebéddel a környékbeli csárdák valamelyikében, de a rendeléssel csak óvatosan, két fogás csak a legnagyobb étkűeknek való!
A csomag tartalma:
- 15.500 Ft/szoba/éj
- 3.600 Ft/fürdőbelépő/fő
Tetszik? Ajánld ismerőseidnek is!



















