Mentett ajánlatok
Saját fiókom
A Bónusz Brigád használatához javasoljuk, hogy jelentkezz be.
MindenÉlményUtazásGasztroMasszázsEgészségSzépségTanfolyam Ajándék
Sajnáljuk, de ez az ajánlat már lejárt. Lejjebb megnézheted az ajánlat részleteit.

Romantikus gasztroélmény a Dunán: à la carte vacsora egy luxushajón 2 fő részére, zongorakísérettel és gyönyörű panorámával

MegosztásAjánlat mentéseMentett ajánlat
4,6/5   Cezanne Restaurant&Bar  
Exkluzív környezet!

Hasonló ajánlatok

1 órás fotózás maximum 6 főnek, 30x40 cm-es vászonképpel
27 990 Ft
Elismert fotós, profi stúdió
4,6/5 Széchenyi photo és Széchenyi nyomda
Délszláv íz variációk 2 főnek a VOGUE állóhajón
17 490 Ft
Gyönyörű dunai panoráma
A legjobb fotók rólad: 1 vagy 2 órás portré fotózás
15 490 Ft
Elismert fotós, profi stúdió
4,6/5 Széchenyi photo és Széchenyi nyomda
Sörfőzde túra és 4 tételes sörkóstoló a FIRST Craft Beer-nél
6 190 Ft
Egyedi látványfőzdében
Kávé & Cruise a Dunán: 60 perces városnéző sétahajózás
5 890 Ft
Gyönyörű látnivalókkal
60 vagy 90 perces teljes testes gyógy-és sportmasszázs
7 990 Ft
Felfrissülés és harmónia: 60 perc teljes testes svédmasszázs
9 390 Ft
KisRelax Masszázsszalon, Budapest - IX. kerület
Személyre szabott svédmasszázs 40, 60 vagy 90 percben
6 590 Ft
4,5/5 Vitruvius Testszerviz, Budapest - XII. kerület
40 perces CERAGEM termoakupresszúrás gerincmasszázs
6 690 Ft
4,9/5 Kedvencmasszázs, Budapest - XIV. kerület
Állatpark belépő tevegeléssel és állatsimogatással, Siófokon
4 490 Ft
Különleges állatokkal
Édes párosítás: Marlenka sütemény teával vagy kávéval
1 690 Ft
Vásárlóink kedvence
Belépő a 365 Oldtimer Museum-ba, exkluzív tárlatvezetéssel
3 190 Ft
Vásárlóink kedvence!
3 nap korlátlan wellness Gyulán Deluxe apartmanban, 2 főre
24 990 Ft
300 méterre a Várfürdőtől
4,9/5 Lilien Deluxe Apartman - Alföld, Gyula Reggelivel vagy félpanzióval
Á la carte spanyol lakoma 2 fő részére, a Saboré-ben
9 900 Ft
Először a Brigádon
3 napos felfrissülés Gyulán korlátlan wellnesszel, 2 főnek
19 990 Ft
Közvetlenül a Várfürdő mellett
Egy élménynap a Gamerlandben: páros napijegy 2 fő részére
11 490 Ft
Egyedülálló géppark és látvány
Elfogyott
Az ajánlat lejárt
119 vásárló
★★★★★
★★★★★
93 értékelés
Helyszín
Cezanne Restaurant&Bar 1027 Budapest, Angelo Rotta rakpart Bem tér 2-es kikötő
Ma: 13:00 - 23:00
Cezanne Restaurant&Bar Értékelése
★★★★★

"Az ígéreteknek megfelelően, elegáns, meghitt volt a környezet, kellemes zene, tapasztalt és tapintatos személyzet, kitűnő konyha! Köszönet érte! Legközelebb sem hagyom ki ajánlatukat!"

További értékelések
Jó, ha tudod
  • A Cezanne luxushajón zongoraművész előadása közben fogyaszthattok el egy igazán különleges vacsorát, háttérben a kivilágított Parlamenttel és Margit-híddal
  • Az idilli hangulatról a vacsora ideje alatt Róka Andrea zongoraművésznő gondoskodik, 19:00 órai kezdéssel
  • Ha egy igazán exkluzív és különleges vacsoraprogramot keresel, biztosan nem találsz ennél jobbat
  • A bónuszért cserébe 10 000 Ft értékben válogathattok az étel- és itallapról
Beváltható
2019.09.12 - 10.20.
Fontos

Előzetes asztalfoglalás telefonon: +36 30 160 7800. Nyitva tartás: csütörtök, péntek, szombat 18:00-22:00. Egy vásárló akár több bónuszt is vásárolhat. A bónusz 2019. október 07-13. között nem használható fel. Az aktuális étlapot itt tekintheted meg. Kérjük asztalfoglalásnál jelezd, hogy bónusszal érkezel. A bónusz az 5%-os szervízdíjat nem tartalmazza. A bónusz értéken felüli fogyasztás a helyszínen fizetendő. A bónusz csak bankkártyával vásárolható meg. A kinyomtatott bónuszodat vidd magaddal, vagy váltsd be mobilodon a szolgáltatónál!



Ha lehet három kívánságod, nem szeretnénk, hogy arra pazarold, hogy a tökéletes körülményeket megteremtsd, így azokat már eleve belefoglaltuk ebbe a bónuszba: luxus környezet, fények, lágy zene és semmihez sem fogható hangulat várnak benneteket, hogy aztán egy kivételes gondossággal és szakértelemmel összeválogatott étlapról még a kívánságaitokat is teljesítsék.

 

 

 

A Cezanne Restaurant&Bar egyedülálló élményt nyújt a Dunán, kiemelkedve a már megszokott városi vendéglátóegységek tömkelegéből.

 

 

Az étterem és bár a Margit híd budai hídfőjénél várja vendégeit, mely autóval és tömegközlekedéssel is egyaránt jól megközelíthető.

 

 

Az ablakból elétek tárul a fényben úszó Parlament, a Margit híd, az Olimpia Park, a látvány már önmagában is feledhetetlenné varázsolja az estét, de itt még csak nem is a pazar kilátásé a főszerep, ez mind csak a méltó környezet a kiváló fogásokhoz.

 

 

Az étterem séfje a nemzetközi ízek mellett főként hazai ételkülönlegességekkel kápráztatja el vendégeket. Bónuszunkért cserébe most kedvetekre válogathattok az étlapról, amely olyan kivételes finomságokat rejt, mint például a lazac gravlax édes citrusokkal, a lassan készült sertésszűz snidlinges polentával és kápia jus-szal, desszertnek pedig ott van többek között a kókuszos madártej pisztácia csókkal.

 

 

Mi már csak az étlap olvasásában is örömünket leljük, hát még ha nem csak olvasgatod, de ki is mondhatod ezeket a szavakat, és mint a varázslat, érkeznek is a fogások!

 

 

A vacsorát egész estés élő zongorajáték kíséri, így ezen az estén valóban minden érzékszerveteket kényeztetni fognak.

 

  

Ínycsiklandozó, magas minőségű ételeket, fejedelmi italokat, páratlan kilátást, zongoraestet, kellemes és meghitt hangulatot rejt ez a bónusz – ha valakit szeretnél lenyűgözni, ennél jobb lehetőséged nem lesz rá!

Bejelentkezés