Mentett ajánlatok
Saját fiókom
A Bónusz Brigád használatához javasoljuk, hogy jelentkezz be.
MindenÉlményUtazásÉtteremEgészségSzépségTanfolyamTermékPraktikus Ajándék
Sajnáljuk, de ez az ajánlat már lejárt. Lejjebb megnézheted az ajánlat részleteit.

Az üde, bársonyos bőr titka: bőrfiatalítás vagy pattanások kezelése teljes arcon E-light géppel

MegosztásAjánlat mentéseMentett ajánlat
4,3/5   Váci 47 Szépségszalon - Budapest - XIII. kerület

Hasonló ajánlatok

Romantikus privát wellness a természetben: 3 nap 2 főnek
59 990 Ft
Először a Brigádon
Szemüveg, fényre sötétedő lencsével és látásvizsgálattal
21 990 Ft
Széles szemüvegkeret kínálat
Romantikus elvonulás Hévízen: 3 nap 2 éjszaka 2 fő részére
19 990 Ft
Először a Brigádon
Lorabel Apartmanház Hévíz - Balaton, Hévíz
Romantika és logika: Titanic szabadulós játék 2-6 főre
6 490 Ft
Különleges randi program
6+1 vezetett sörkóstoló FIRST Craft Beer látványfőzdéjében
6 490 Ft
Egyedi látványfőzdében
À la carte étel- és italfogyasztás 2 fő részére, a Brácsában
8 490 Ft
Először a Brigádon
5 tételes kisüzemi sörkóstoló sörkorcsolyákkal, 1-2 főnek
10 990 Ft
Sörfőző mester vezetésével
Brunch & Cruise villásreggeli a Dunán: 60 perces sétahajózás
4 890 Ft
Gyönyörű látnivalókkal
Ultrahangos fogkő-eltávolítás fehérítő hatású polírozással
9 990 Ft
Vásárlóink kedvence
Egy élménynap a Gamerlandben: páros napijegy 2 fő részére
11 490 Ft
Egyedülálló géppark és látvány
Belépő a 365 Oldtimer Museum-ba, exkluzív tárlatvezetéssel
3 190 Ft
Vásárlóink kedvence!
Olasz romantika: 2 db nápolyi pizza, 1-1 választható itallal
5 990 Ft
A belváros szívében!
4,7/5 Pizza Delizia / Delizia Gourmet & More
60 perces, páros tradicionális vagy olajos thai masszázs
23 790 Ft
A belváros szívében!
Dunai sétahajózás Mimóza koktéllal, kávéval vagy üdítővel
3 890 Ft
Üdvözlő ital & gyönyörű panroáma
Kávé & Süti Cruise: 60 perces városnéző sétahajózás a Dunán
5 490 Ft
Gyönyörű látnivalókkal
2 nagy adag Pho leves 1 óra minigolfozással, a Római-parton
7 390 Ft
Először a Brigádon
4,6/5 Miamor Rómaim, Budapest - III. kerület
2 hamburger menü és 1 óra minigolf 2 főnek, a Római-parton
9 990 Ft
Először a Brigádon
4,6/5 Miamor Rómaim, Budapest - III. kerület
Helyszín
Váci 47 Szépségszalon 1134 Budapest, Váci út 47. c-d
Ma: 08:00 - 20:00
Váci 47 Szépségszalon Értékelése
★★★★

"Nagyon kedves volt a kozmetikus."

További értékelések
Jó, ha tudod
  • Plasztikai műtétek nélkül érheted el, hogy bőröd fiatalos és feszes legyen, vagy fájdalommentesen szabadulhatsz meg a foltoktól, gyulladásoktól, így a pattanások nyom nélkül elmúlnak
  • A kezelés az egyik legmodernebb E-light géppel történik
  • Alkalmazható arcon, nyakon, dekoltázson és kézfejen
Beváltható
2019.09.26 - 11.30.
Fontos

Előzetes bejelentkezés telefonon: +36 70 434 2580. Egy személy egy bónuszt vásárolhat saját célra. Időpont lemondása vagy módosítása 24 órával korábban, ellenkező esetben nem áll módjukban elvégezni a szolgáltatást. Kinyomtatott bónuszodat vidd magaddal, vagy váltsd be mobilodon a szolgáltatónál!



Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, a fiatal bőr pattanásos, az érett meg elveszíti a feszességét, soha nincs jó idő, soha nem vagy elégedett a bőröddel... Az időjáráson egyelőre nem tudunk alakítani, bár dolgozunk egy város fölé vonható óriási napernyő prototípusán, arra viszont már most van megoldásunk, hogy hogyan kezeld gyorsan, fájdalommentesen és hatékonyan a bőrproblémáidat, akár a gyulladások, akár a kollagén csökkenése okozza azokat.

 

 

A kezelés az egyik legmodernebb E-light géppel történik, mely egyszerre két technológiát használ (IPL és Rf-Radio Frequency), melyek összeadódva hatékonyabb eredményt biztosítanak. Ezen technológiának köszönhetően, plasztikai műtétek nélkül élvezheted újra a megfiatalodott bőrödet.

 

A villanófényes gép szűrt, széles spektrumú fényt alkalmaz, melynek fényenergiája elnyelődik a bőr festékvegyületében, a pigment-szemcsék ennek hatására apróbb darabokra esnek szét, melyeket a keringés képes felvenni és elszállítani. A hőhatásra az erek is elzáródnak, a sérült érszövetet a szervezet eltávolítja és újonnan képződő kollagénnel helyettesíti azt. Az aknék, pattanások így nyom nélkül képesek gyógyulni, nem marad utánuk heg, csökken a gyulladás, a bőrproblémák enyhülnek vagy megszűnnek. A kezelés szinte teljesen fájdalommentes, azonnal visszatérhetsz a napi tevékenységedhez, nincs lábadozási idő, mellékhatás, sem maradandó nyom.

 


A kor előrehaladtával bőrünkben csökken a kollagén szint, ezért veszít rugalmasságából, vízmegkötő képességéből és ráncosodni kezd. Az E-light technológia stimulálja a kötőszöveti kollagénrostokat, melyek ennek hatására összehúzódnak, átépülnek, így csökken a ránc mélysége, javul a bőr textúrája, felszíne egyenletesebb, puhább tapintású, feszesebb, fiatalosabb lesz. Alkalmazható arcon, nyakon, dekoltázson és kézfejen. A kezelést a látványos és hosszan tartó eredmény érdekében kúraszerűen érdemes végezni.

 

Akár egy korral járó – vagy makacsul a kamaszkor után is itt maradó – pattanásokat küzdenéd le, akár az idő múlásának látható jeleit csökkentenéd, az E-light megbízható és professzionális segítséget jelent majd.

Bejelentkezés