Mentett ajánlatok
Saját fiókom
A Bónusz Brigád használatához javasoljuk, hogy jelentkezz be.
MindenÉlményUtazásGasztroMasszázsEgészségSzépségTanfolyam Ajándék
Sajnáljuk, de ez az ajánlat már lejárt. Lejjebb megnézheted az ajánlat részleteit.

Légy a pillák mestere: 3D, 4D műszempilla-építő tanfolyam

MegosztásAjánlat mentéseMentett ajánlat
4,7/5   SHIRAZ TANODA - Budapest - VI. kerület

Hasonló ajánlatok

Hazai íz variációk 2 fő részére a VOGUE állóhajón
17 490 Ft
Gyönyörű dunai panoráma
Kalandozás a török gasztronómiában: főzőkurzus és vacsora
16 990 Ft
Egészséges alapanyagokból
Á la carte egyiptomi lakoma 2 fő részére az Oriental Barban
9 990 Ft
Autentikus egyiptomi ételek!
60 vagy 80 perces teljes testes svédmasszázs
9 500 Ft
Decemberig felhasználható
Petra Vitál, Budapest - XX. kerület
Á la carte étel-és italfogyasztás 2 főre a Hősök Csárdájában
9 990 Ft
Először a Brigádon
Olajos meridiánmasszázs: 60 perces Mahā prāṇa
9 490 Ft
Parinama Masszázs, Budapest - VIII. kerület
60 vagy 90 perces teljes testes gyógy-és sportmasszázs
7 990 Ft
2 személyes Vagon tál a ház pálinkájával és egy üveg borral
16 990 Ft
1993-óta télen-nyáron nyitva
Extrém VR szimulátor élmény a VR Magic Centerben
1 990 Ft
Először a Brigádon
Méregtelenítés és alakformálás: gépi nyirokmasszázs
2 490 Ft
4,5/5 Angyali Érintés, Budapest - VIII. kerület
Belépő a 365 Oldtimer Museum-ba, exkluzív tárlatvezetéssel
3 190 Ft
Vásárlóink kedvence!
3 nap korlátlan wellness Gyulán Deluxe apartmanban, 2 főre
24 990 Ft
300 méterre a Várfürdőtől
4,9/5 Lilien Deluxe Apartman - Alföld, Gyula Reggelivel vagy félpanzióval
Á la carte spanyol lakoma 2 fő részére, a Saboré-ben
9 900 Ft
Először a Brigádon
3 napos felfrissülés Gyulán korlátlan wellnesszel, 2 főnekMÁR CSAK 13 DARAB
19 990 Ft
Közvetlenül a Várfürdő mellett
Egy élménynap a Gamerlandben: páros napijegy 2 fő részére
11 490 Ft
Egyedülálló géppark és látvány
Trash Art Museum: fémhulladékból készült szobor kiállítás
2 390 Ft
263 NÉGYZETMÉTEREN
Sushi megamix: 60 db-os sushi válogatás a Sushi Gardenben
13 990 Ft
Vásárlóink kedvence
Lejárt
Az ajánlat lejárt
6 vásárló
★★★★★
★★★★★
7 értékelés
Helyszín
SHIRAZ TANODA 1065 Budapest, Hajós utca 37.
Ma: 12:00 - 18:00
SHIRAZ TANODA Értékelése
★★★★★

"Virgi nagyon kedves, és segítőkész volt, illetve nagyon türelmes, és minden kérdésemre válaszolt! Köszönöm tetszett!!"

Zita

További értékelések
Jó, ha tudod
  • A tanfolyam sikeres elvégzését követően magyar és angol, igény szerint német nyelvű (feláras) oklevelet kapsz, melynek költségeit a tanfolyam ára tartalmazza
  • A legügyesebb tanoncok akár álláslehetőséget is kaphatnak a vezető oktató belvárosi szépségszalonjában
  • A tanfolyam során felhasznált, kiváló minőségű alapanyagokat a szolgáltató díjmentesen biztosítja
Beváltható
2020.01.28 - 03.31.
Fontos

Előzetes bejelentkezés telefonon: +36 20 577 2876. Bónuszodat egyszerűen beválthatod mobilodon partnerünknél vagy vidd magaddal kinyomtatva!



Te is azok közé tartozol, akik kétszer álltak sorba, mikor a szépérzéket osztogatták? Akkor biztosan nálad is vannak napok, amikor örülsz a képességednek, és vannak helyzetek, melyekben nagyon nem. Ha például egy rettenetes műszempillasor viselőjével kell beszélgetned, és hallgatsz, izzadva fogod vissza magad, mert nem akarod megbántani. Na, az büntet.

 

 

Az ilyen szituációkra nem tudunk 100%-ig biztos megoldást nyújtani, viszont abban segíthetünk, miként kamatoztasd tehetségedet. Ha szeretnél olyasmivel foglalkozni, ahol fontos a kreativitás, a szimmetriaérzék, ahol a jó kézügyesség alapfeltétel; ha szeretnél a szépészetben profiként elhelyezkedni vagy csak hobbiból szorgoskodnál otthon – tanuld ki a szempillastylist mesterségét!

 

Bónuszunkkal egy egynapos tanfolyam keretében lesheted el a 3D és 4D műszempilla-építés fortélyait. A 4-6 fős kurzuson megtudod, milyen alapanyagokkal és eszközökkel érdemes dolgoznod, milyen technikákat alkalmazz a legszebb, legtermészetesebb hatás érdekében, és tanulsz az utóápolás fontosságáról, részleteiről is.

 

 

A Shiraz Tanoda profi oktatói maguk is a szakmában dolgoznak évek óta, és a tanfolyamokon mindig a legújabb, leginnovatívabb eljárások elméleti és gyakorlati ismereteit adják át a hallgatóknak. A kurzus elvégzéséről kétnyelvű bizonyítványt állítanak ki nevedre, sőt, ha elég ügyes vagy, akár a vezető oktató belvárosi szalonjában kezdheted meg szempillastylist karrieredet.

 

Itt a lehetőség, hogy végre igazán jóra fordítsd szépérzékedet; hogy a kezeid alól kikerülő pillasorok senkinek ne okozzanak kellemetlen perceket, s viselőit kizárólag elismerő pillantásokkal díjazza (nem csak) a műértő közönség.

Bejelentkezés