Békéscsaba a kolbász fővárosa, ezt gyakran mondják, de azt senki sem állítja, hogy csakis a gasztronómiai élvezetekért érdemes ebbe a városba látogatnotok. Az igazi, és most már hungarikumnak számító kolbászt, szalámit, vagy az eredetvédett Békési szilvapálinkát persze semmiképpen nem szabad kihagynotok, de tartogat még ezeken kívül sok más élvezetet is az itteni pihenés.
Legújabb ajánlatunkkal 3 napot, 2 éjszakát tölthettek el ketten pároddal, franciaágyas szobákban a békéscsabai Panoráma Wellness Hotelben. A Romantikus Napok bőséges svédasztalos reggelit; a szálloda wellness részlegének kizárólagos 2 órás használatát jelenti (pezsgőfürdő, infraszauna és hagyományos finn szauna); a vendégek részére fürdőköpenyt, papucsot biztosítanak; az érkezés estéjén hűtött pezsgő a szobában; korlátlan wifi; ingyen parkolás; 10.000 Ft értékű ételbónusz a szálloda éttermébe.
Töltsetek pár romantikus napot kettesben, ebben az igényesen berendezett szállodában, ahol szállásotok komfortos franciaágyas szobákban lesz. Minden szoba klímával, minibárral, televízióval, Wi-Fi-vel, telefonnal, szobaszéffel felszerelt.
Ha Békéscsabán pihentek, ne mulasszátok el felkeresni a nagy múltú, patinás Árpád-fürdőt, ahol uszoda, élménymedence, termálmedence és csúszdák várják a vízi élmények imádóit. Keressétek fel a Munkácsy Múzeumot is, és ha kedvelitek az autós túrákat, akkor átruccanhattok a Kőrös-Maros Nemzeti Parkba, vagy a határon túl Nagyváradra, Aradra. A kirándulás végén pedig remek vacsorát költhettek el a szálloda éttermében.
A csomag tartalma:
- Franciaágyas szoba: 12.500 Ft / éj
- Wellness: 2.000 Ft / fő / éj
- Pezsgő: 2.200 Ft
- Étel bónusz: 10.000 Ft
- Ajándék welcome drink
Tetszik? Ajánld ismerőseidnek is!