Egész évben hajtod a mókuskereket, rohanásban vagy egész álló nap, a nagy pörgésben éppen csak saját magadra nem szánsz elég időt, fogadjunk, hogy a szervezeted belső állapotával kapcsolatban nem vagy túlzottan tájékozott. Pedig előfordulhat, hogy a gyakori fáradtság, rossz közérzet hátterében betegség húzódik meg, vagy a stressz tartós fennállása eredményezhet majd idővel komolyabb rendellenességeket.
Előzd meg a későbbi problémákat, mai bónuszunkkal alávetheted magad egy alapos szűrővizsgálatnak: biorezonanciális vizsgálat vár rád!
A biorezonancia a betegségmegelőzésben, a korai felismerésben nyújt nagy segítséget, amikor a szervezetben még nincs jelen a betegség, csak a sejtek közti információ- és energiaáramlás szenved zavart, esetleg a hagyományos orvosi eszközökkel még ki sem mutatható a működési eltérés.
Az állapotfelmérés során végignézik:
- Hol vannak a szervezetben azok a gócpontok, ahonnan a fertőzések gyakran újraélednek?
- Milyen kórokozók vannak kóros mennyiségben felszaporodva Pl. Candida, Hpv, Herpesz, Streptococcus,Borelia(lyme-kór) stb…?
- A páciens belső szerveinek állapotát, milyen jellegű terheléseknek vannak kitéve az egyes szervek?
- Hol van a szervezetben nehézfém terhelés?
- Vannak-e a szervezetben felhalmozódva vegyi anyagok, kemikáliák, növényvédő szerek?
Első lépésként megnézikk a szervezetet általában megbetegítő tényezőket: vegyi anyagok, hormonrendszer állapota, nyirokrendszer állapota, anyagcsere terheltség, ásványi anyag hiány,béltoxinok, krónikus fertőzés, nyomelemhiány, stresszterheltség, vitaminhiány, allergia (állatszőr-, por-, virágpor-, élelmiszer-, fém-, mosószer allergia)Ezután következik a belső szervek állapotának vizsgálata egyenként lépésről lépésre. Ezt követi a szervezetben található kórokozó gócok felderítése. Végül megállapítjuk, hogy mely élelmiszerek hatnak rosszul a szervezetre, van-e élelmiszer allergia vagy intolerancia.
Milyen problémák fennállása esetén ajánlott a biorezonanciás állapotfelmérés?
- Emésztőrendszeri panaszokkal: hasfájás, hasmenés, puffadás, székrekedés, irritabilis bél szindróma, colitis, crohn betegség, reflux.Ezekben az esetekben megnézzük, hogy van-e kórokozó a bélrendszerben, amely fenntarthatja a kellemetlen tüneteket. Megvizsgáljuk, hogy mely élelmiszerek ártalmasak, illetve melyekre alakult ki intolerancia.
- Fejfájás: A gyakori fejfájás hátterében is lehet élelmiszer intolerancia vagy az idegrendszert megbetegítő kórokozó is.
- Autoimmun betegségek: minden esetben a bélrendszernél kezdjük a vizsgálatot. Az autoimmunitás hátterében gyakori az áteresztő bél szindróma, mely miatt étel-intolerancia alakulhat ki. Ehhez társulhatnak különböző gyulladások, kórokozók felszaporodása. Megkeressük a kórokozó gócokat (központokat) és célzott terápiával kezeljük.
- Depresszió, neurológiai betegségek, autizmus: az idegrendszert terhelő tényezők felkutatása mellett az étel-intolerancia vizsgálat is fontos szerepet kap, valamint tipikus a vitaminok (főképp a B-vitamin csoport elemeinek) hiánya.
- Bőrproblémák: előfordulhat, hogy kórokozók telepszenek meg a bőrben, ezzel különféle bőrpanaszokat okozva, viszont a bőr a legnagyobb méregtelenítő szervünk, így jól tükrözi, ha probléma van valamely belső szervünkkel. Tehát korántsem biztos, hogy helyi problémáról van szó. Leggyakoribb a bélrendszerben lévő gyulladás miatt kialakuló kiütés, ekcéma, bőrpír, gyulladás.
- Hajhullás: számos okra vezethető vissza köztük a hiányállapotok, a fejbőr megbetegedése, hormonális problémák, pajzsmirigy alulműködés, gyulladásos gócok, lelki terhelések.