Update: Kaptunk még 200 bónuszt. Siess, mert ez is hamar elfogy!
Az utolsó 200 bónuszt csak bankkártyával lehet kifizetni.
Gondolkoztál már rajta, mitől sikeres a mai napig Maugli, Bagira, Balu és társaik története? Felidézi a bennünk élő elvágyódást egy messzi, egzotikus helyre, a dzsungel mélyére. Ha téged is megérint az esőerdők, trópusok varázslatos világa, egy kis ízelítőt kaphatsz belőle Budapest szívében, az egyedülálló Dzsungel Étteremben. Mai bónuszunkkal kiadósat vacsorázhatsz vagy ebédelhetsz ebben a különleges atmoszférájú étteremben.
Az étterem négy terme különböző helyszíneket elevenít meg számodra: a Szavanna teremben a tikkasztó Szahara homokdűnéi között érezheted magad, a Dzsungel teremben a buja növényzet rejtekében ízlelheted meg az egzotikus finomságokat. Az Óceán terem a nagy kékség mélyére vezet, a Kalóz teremben pedig időutazás érzése foghat el, hiszen a kalózhajó fedélzetén bármikor rád kacsinthat Jack Sparrow a kajütablakból.
Mindezen kalandok átélése közben az ízek tengerében is elmerülhetsz! Az étlapról változatos különlegességek közül szemezgethetsz, hús- és halételek bőséges választéka kínálja magát mesés nevek alatt. Kóstold meg például a Kalózlegendát, ami ropogósra sült bőrös malackaraj párolt lilakáposztával (2.490 Ft), vagy Nautilus átkát, amelyben rántott kagyló és tintahal karikákat ízlelhetsz pikáns, joghurtos szósszal, sültburgonyával szervírozva (1.990 Ft).
Még a Dzsungel könyve is visszaköszön az étlapról, miközben Balu mancsa ízletes fogását kóstolod (ropogós, sült, fokhagymás sertéscsülök egészben, pirított hagymával, steak burgonyával, csípős tormamártással 2.590 Ft), hiszen elképzelheted, amint Maugli a dzsungel törvényeit tanulja a bölcs medvétől, és túljár a bosszúszomjas Sír Kán eszén.
Tetszik? Ajánld az ismerőseidnek is!