Egy ideális, harmonikus kapcsolat a nyugalom, a boldogság, a feltöltődés szigete az állandóan nyüzsgő, zajos, kihívásokkal teli világ tengerén. A hullámverés azonban ezt a szigetet is formálja, alakítja, és számos olyan körülmény van, ami a párkapcsolati energiákat befolyásolhatja.
A társadalmi konvencióktól kezdve a szülői mintán át rengeteg olyan dolog rejtőzhet az érzelmeitek mélyén, melyek befolyásolják azt, hogyan viselkedtek, hogyan éreztek egy kapcsolatban. A párkapcsolati meditáció és hangterápia abban segít, hogy megtaláljátok a belső erőt, feldolgozzátok az elnyomott érzelmeket, megtaláljátok a nyugalom állapotát, ahol a gyógyulás folyamatai is beindulhatnak.
A terápia során először megvizsgáljátok, hogy hogyan működik az energiaadás és -vétel egy harmonikus párkapcsolatban, majd deeksha energiát (áldást) kaptok a szívcsakrára (a szeretetközpontra), és a szakrális csakrára (a szexualitás, intimitás központjára). Ez után vezetett meditáción keresztül oldjátok fel a tudat alatti blokkokat, korábbi kapcsolatból hozott sérelmeket, hogy ne kövessétek el újra és újra ugyanazokat a hibákat a kapcsolataitokban.
A következő lépés a hangterápia, melynek során nektek csak lazítanotok kell, a hangok pedig egy varázslatos világba vezetnek, ahol elcsitulnak a külső zajok, és csakis a belső békétekre tudtok figyelni. Beindulnak a saját öngyógyító folyamatok, segítve a félelmek, sérelmek, aggodalmak, korlátok elengedését, és megtapasztalhatjuk az ok nélküli béke és harmónia állapotát.
A párban végzett meditáció külön-külön is hatással lesz rátok, de a fejlődés magát a kapcsolatotokat is érinti majd. Így, ha olyan programot kerestek, ami többet tehet a szerelmetekért és a közös boldogságotokért, mint egy áruházban előre csomagolt rózsacsokor, vagy egy sebtében vásárolt doboz bonbon, akkor ez lesz a ti tökéletes randitok.
A szolgáltatást nem vehetik igénybe: pszichiátriai kezelés alatt állók, mentális betegségekben - többek között, de nem kizárólagosan depresszió, bipoláris zavar, skizofrénia, pánikbetegség - illetve az ítélőképességet befolyásoló egyéb betegségekben szenvedők, epilepsziában szenvedő betegek és tudatmódosító szereket rendszeresen használók.
Tetszik? Ajánld ismerőseidnek is!