Mentett ajánlatok
Saját fiókom
A Bónusz Brigád használatához javasoljuk, hogy jelentkezz be.
MindenÉlményUtazásÉtteremEgészségSzépségTanfolyamTermék és élelmiszerPraktikus Ajándék
2025.07.07-én módosultak az oldal általános szerződési feltételei, az új ÁSZF-et itt éred el.
Sajnáljuk, de ez az ajánlat már lejárt. Lejjebb megnézheted az ajánlat részleteit.

Fürdőzés a festői Krk szigetén, Baskán: hétvégi autóbuszos utazás a horvát tengerpartra, 1 fő részére, választható időpontban - 15 490 Ft-ért

MegosztásAjánlat mentéseMentett ajánlat
4,2/5   Körutazások.com  
Brigád kedvenc

Hasonló ajánlatok

Szállj a magasban: siklóernyős tandemrepülés emlékvideóval
39 990 Ft
Ajándék Full HD emlékvideó
Brunch & Cruise villásreggeli a Dunán: 60 perces sétahajózás
4 890 Ft
Gyönyörű látnivalókkal
Romantika a Balatonon: 2 órás vitorlázás 2 fő részére
19 990 Ft
Különleges ajándékötlet
Élménylovaglás a festői szépségű Merzse-mocsár területen
7 090 Ft
Vásárlóink kedvence
Sikerül túlélned? 60 perces Squid Game témájú szabadulószoba
10 490 Ft
A híres sorozat alapján!
4,8/5 Time Heist Szabadulószoba, Budapest - IX. kerület
Tökéletes kikapcsolódás: 60 perces aromaterápiás masszázs
9 490 Ft
Októberig felhasználható
4,1/5 Relax SPA életmód és fogyasztóközpont, Budapest - II. kerület
Budapest Retro Központ belépőjegy retro csavaros fagyival
5 890 Ft
Rengeteg élmény, 3 szinten!
Borszerda a Magyar Nemzeti Galériában - 2025. július 16.
6 890 Ft
Élő zene, borkóstoló, tárlatvezetés
Wellness Gyulán: 3 nap 2 főre, választható ellátással
24 990 Ft
Először a Brigádon
Lilien Deluxe Apartman - Alföld, Gyula Önellátással vagy félpanzióval
Egy élménynap a Gamerlandben: páros napijegy 2 fő részére
11 490 Ft
Egyedülálló géppark és látvány
Ultrahangos fogkő-eltávolítás fehérítő hatású polírozással
9 990 Ft
Vásárlóink kedvence
Sushi megamix: 60 db-os sushi válogatás a Sushi Gardenben
13 990 Ft
Vásárlóink kedvence
Belépő a 365 Oldtimer Museum-ba, exkluzív tárlatvezetéssel
3 190 Ft
Vásárlóink kedvence!
60 perces, páros tradicionális vagy olajos thai masszázs
23 790 Ft
A belváros szívében!
Kezdd a napot Tarantino-val: brunch ételek a Quentin's-ben
890 Ft
Először a Brigádon
Lehengerlő immerzív élmény: belpőjegyek a PIXIM-be
2 590 Ft
Először a Brigádon
2 nagy adag Pho leves 1 óra minigolfozással, a Római-parton
7 390 Ft
Először a Brigádon
4,7/5 Miamor Rómaim, Budapest - III. kerület
Komplett szemüveg egyfókuszú lencsével, választható kerettel
9 990 Ft
Széles szemüvegkeret kínálat
Jó, ha tudod
  • A 2 950 Ft-os bónuszodért cserébe 12 540 Ft-ért vehetsz részt az utazáson partnerünknél (az összeget az utazási irodának fizeted a kívánt módon, készpénzzel vagy előre utalással)
  • Az alábbi időpontok közül választhatsz: 2020. 08.21-23., 08.28-30., 09.04-06. (3 nap, 0 éj). Indulás 23:00-kor Budapest, 11. kerület, Műegyetem rakpartról (vidéki felszállást foglaláskor jelezd)
  • Baska strandja kb. 2 km hosszú, a tengerpart lassan mélyülő, homokos-apró kavicsos, csodálatos fehér karszthegyek által körülölelt. A tengerpart mögötti sétáló utcában szórakozóhelyek, éttermek, fagylaltozók és üzletek követik egymást, a belváros pedig egy halászfalu hangulatát idézi
Beváltható
2020.07.28 - 09.02.
Fontos

Foglalás a bonusz@adutours.hu e-mail címen a vásárlást követő 48 órán belül neved, bónuszkódod, telefonszámod, lakcímed, a választott időpont és a kívánt felszállási hely megadásával. Több bónusz vásárlása esetén minden utas nevére és bónuszkódjára szükség van a foglalás véglegesítéséhez. Amennyiben valamelyik időpontban az út bármilyen okból meghiúsul, a bónusz más időpontban is felhasználható. A bónusz megvásárlása nem egyenértékű a foglalással. Buszon fizetendő adminisztrációs díj: 1 500 Ft/fő. Turistabuszok után, idei évtől fizetendő különadó: 25 HRK/fő. Lehetőség van ajándékutalványra váltani a bónuszt, a fennmaradó díjak befizetése után ajándékutalványt állítanak ki, ami továbbajándékozható. Az utazáshoz érvényes úti okmány (személyi igazolvány, vagy útlevél) szükséges. Ezt indulás előtt a csoportkísérő ellenőrzi.



Folyton dolgozol, így aztán idén sem lesz sok időd a nyaralásra? A vízparti élményekről attól még nem kell lemondanod: vegyél részt egy horvátországi villámlátogatáson, és csobbanj egyet az Adriai-tengerben – egy hétvége elég lesz hozzá!

 

 

Non-stop autóbuszos utazás keretében látogathatod meg Horvátország második legnagyobb szigetét, a Krk szigetet, illetve annak mesébe illő szépségű strandját a Baška-öbölben, ha beváltod bónuszunkat. Az éjszakai oda- és visszaút között egy teljes napot tölthetsz a kristálytiszta vizű strandon, hogy ezen a nyáron se maradjon el a jól megérdemelt sós vizes lubickolás.

 

 

Az utazás programja:

 

1. nap

 

Indulás 23:00-kor Budapest, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, 1111 Budapest, Műegyetem rakpartról (a vidéki felszállást foglaláskor jelezned kell). Ezt követően az autóbuszon éjszakáztok, folyamatos utazással, rövid pihenőkkel. Éjszaka az autóbuszon.

 

2. nap


Érkezés Krk szigetére a délelőtti órákban, a világ egyik leghosszabb betonhídján, mely több mint 1400 m hosszú. Baška az egyik legfestőibb fürdőhelye a szigetnek. A busz parkolójától 300 méterre található strandja kb. 2 km hosszú, melyet csodálatos fehér karszthegyek vesznek körül. Tengerpartja homokos-apró kavicsos, a tenger lassan mélyül, így családoknak is kitűnő úti cél. A tengerpart mögötti sétálóutcában szórakozóhelyek, éttermek, fagylaltozók és üzletek váltják egymást és várják a fürdőzőket. Érdemes a belvárosban is sétálni: Baška szűk sikátorai egy halászfalu hangulatát idézik. A szabadprogramot követően az esti órákban indultok vissza Magyarországra; éjszaka az autóbuszon.

 

3. nap

 

Érkezés Budapestre a hajnali órákban (kb. 4 órakor).

 

A program időjárástól függetlenül indul.

 

Választható időpontok:

 

  • 2020.07.24-26., 08.07-09., 08.21-23., 08.28-30., 09.04-06

 

 

A bónusz tartalma:

 

  • Non-stop autóbuszos utazás Baška strandjára választható időpontokban, 1 fő részére;
  • Csoportkísérő költségei.

 

Az átöltözési lehetőség ingyenes. Saját napágyak, és napernyők használata megengedett, de bérlésre is van lehetőség. Fürdőpapucs használata javasolt. A program az időjárástól függetlenül indul.

 

 

A bónuszon felül fizetendő:

 

  • Adminisztrációs díj: 1 500 Ft/fő (a buszon fizetendő)
  • Horvátországban a turistabuszok után, idei évtől fizetendő plusz Áfa: 25 kuna/fő
  • Napágy: kb. 30 Kuna/db/nap (opcionális)
  • Zuhany- és WC-használat: 1-2 Kuna/alkalom
  • Baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás: 1 650 Ft/fő 70 éves korig, illetve 3 300 Ft/fő 70 év felett
    • (biztosítás kötést az e-mailben jelezd és add meg az utasok pontos születési dátumát)
  • Név- vagy dátummódosítás díja a bónuszkód leadását követően: 2 000 Ft/fő

 

Az árak tájékoztató jellegűek!

 

A változtatás jogát az iroda fenntartja!

 

 

További fontos tudnivalók:

 

  • A vidéki fel-, leszállás mindig menetirány szerinti oldalon történik
  • Az indulás előtt egy héttel semmilyen módosítás nem lehetséges (név, út, időpont, biztosítás, vacsora...)
  • Az utazások az időjárástól függetlenül indulnak
  • Az ülésrend a fix ülőhely feláras helyeken kívül, a befizetések sorrendjében kerül beosztásra az indulás előtt
  • Az iroda a változtatás jogát fenntartja
  • A feltüntetett belépők az esetleges plusz szolgáltatásokat is tartalmazzák
  • A pihenőhelyek mosdóiban fizetni kell, ezért jó ha van kéznél aprópénz
  • Az utazáshoz érvényes úti okmánnyal (személyi igazolvány, vagy útlevél) szükséges rendelkezni! Ezt indulás előtt az idegenvezető ellenőrzi

 

Felszállási lehetőségek az autóbuszra:

 

  • Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, 1111 Budapest, Műegyetem rakpart
  • M7/M1-es autópálya, Budaörsi- Pihenőhely, Mc Donald’s parkoló, 10-es km kő
  • M7-es autópálya, Velencei Pihenőhely, MOL benzinkút, 45-ös km kő
  • M7-es autópálya, Fehérvári Pihenőhely, Shell benzinkúz, 60-as km kő
  • M7-es autópálya, Lepsényi Pihenőhely, MOL benzinkút 83-as km kő
  • M7-es autópálya, Sóstói Pihenőhely, MOL benzinkút, 95-ös km kő
  • M7-es autópálya, Balatonlellei Pihenőhely, MOL benzinkút, 138-as km
  • M7-es autópálya, Keresztúri Pihenőhely, Shell benzinkút, 167-es km kő
  • M7-es autópálya, Zalakomári Pihenőhely, INA benzinkút, 194-es km kő

 

Csak a fent felsorolt csatlakozási pontokon van lehetőség a felszállásra!

 

Ha nem a budapesti felszállást választod, jelezd a Körutazások.com felé megrendeléskor, és a csatlakozás időpontját a visszaigazoláskor elküldik Neked! Csak a fent felsorolt csatlakozási pontokon van lehetőség a felszállásra.

 

Helyjegy foglalás: Ha az autóbuszokra fix ülőhelyet szeretnél igényelni, ezt 3 000 Ft/fő felár ellenében tudják csak biztosítani. Amennyiben ez az utazás során nem realizálódik, 6 000 Ft/fő kárpótlási díjat fizetnek vissza. Az ülőhelyek beosztása a jelentkezés sorrendjében történik. Együtt jelentkezőket minden esetben egymás melletti, mögötti helyekre ültetik.

 

A Bónusz felhasználásával elfogadod az utazási iroda Általános Utazási Feltételeit.

 

Bejelentkezés