Mentett ajánlatok
Saját fiókom
A Bónusz Brigád használatához javasoljuk, hogy jelentkezz be.
HÚSVÉTMindenÉlményUtazásGasztroMasszázsEgészségSzépségTanfolyamTermék Ajándék
Sajnáljuk, de ez az ajánlat már lejárt. Lejjebb megnézheted az ajánlat részleteit.

✈ Álomnyaralás a paradicsomban: 7 éj 1 vagy 2 főnek a Maldív-szigeteken repülőjeggyel, illetékkel, poggyászokkal és félpanziós ellátással a négycsillagos Sun Island Resort&Spa szállodában

MegosztásAjánlat mentéseMentett ajánlat
Lenyűgöző környezet

Hasonló ajánlatok

Mindig tökéletes: tartós szemöldök- vagy ajaktetoválás
50 000 Ft
Először a Brigádon
Beauty by Nagy Sára, Budapest - IX. kerület
Fürdőzés Gyulán: 3 nap 2 éjszaka 2 főnek Várfürdő belépőkkel
29 990 Ft
2 db Várfürdő belépővel
3,8/5 Grand Termál Apartman - Alföld, Gyula Fürdőbelépővel
Fogkő eltávolítás polírozással és Air Flow homokfúvással
19 000 Ft
Először a Brigádon
4,9/5 360 Dental Clinic, Budapest - XIII. kerület
Városnéző sétahajózás a Dunán, korlátlan italozással
10 350 Ft
Először a Brigádon
2 órás interaktív méhészet látogatás, méz kóstolással
5 790 Ft
Októberig felhasználható
Budapest Retro Élményközpont belépő retro kávéval, 1-2 főnek
5 820 Ft
Rengeteg élmény, 3 szinten!
70 perces orgona koncert a Szent István Bazilikában
6 490 Ft
Vivaldi, Bach, Liszt és Mozart műveivel
Belépő a 365 Oldtimer Museum-ba, exkluzív tárlatvezetéssel
3 190 Ft
Vásárlóink kedvence!
Párbaj lövészeti csomag: 112 lövés 8 fegyverrel, 2 főnek
25 990 Ft
Egyedülálló fegyverarzenál
Olasz romantika: 2 db nápolyi pizza, 1-1 választható itallal
6 990 Ft
Vásárlóink kedvence
4,7/5 Pizza Delizia / Delizia Gourmet & More
3 nap korlátlan wellness Gyulán Deluxe apartmanban, 2 főre
24 990 Ft
300 méterre a Várfürdőtől
4,8/5 Lilien Deluxe Apartman - Alföld, Gyula Reggelivel vagy félpanzióval
Páros egész napos Oázis gasztro-wellness és fitnesz csomag
15 890 Ft
Étel és ital kuponnal!
Trash Art Museum: fémhulladékból készült szobor kiállítás
2 390 Ft
263 NÉGYZETMÉTEREN
Egy élménynap a Gamerlandben: páros napijegy 2 fő részére
11 490 Ft
Egyedülálló géppark és látvány
Á la carte spanyol lakoma 2 fő részére, a Saboré-ben
9 900 Ft
Először a Brigádon
Japán ízkavalkád: 60 db-os prémium sushi tál 4 fő részére
15 990 Ft
Vásárlóink kedvence
Sushi megamix: 60 db-os sushi válogatás a Sushi Gardenben
13 990 Ft
Vásárlóink kedvence
Jó, ha tudod
  • Választható időpontok: 2020.05.14-23., 06.18-27. (10 nap, 7 éj). Repülés menetrendszerinti járattal, átszállással Budapest - Male - Budapest útvonalon
  • Személyenként 1 db kézipoggyász és 1 db, maximum 20 kg-os feladható poggyász a bónusz része. Ha pedig nem lenne elegendő a félpanziós ellátás, felár ellenében akár teljes, vagy all inclusive ellátást is igényelhetsz
  • Kevés olyan ember lehet a világon, akiknek ne lenne rajta a bakancslistáján, de te most ki is pipálhatod! Elképesztő környezet és vízi világ, rengeteg felejthetetlen élmény vár rád
  • A Dél-Ari atollon fekvő Sun Island hotel kínálja a legideálisabb ár/minőség arányt, a legnagyobb komplexumok közé tartozik a Maldív-szigeteken, úszómedencével, gyermekmedencével, animációs programokkal és rengeteg sportolási lehetőséggel várja vendégeit
  • A bónuszt a Brigád Boltban készpénzért is megveheted, igazolvány nem szükséges hozzá
Beváltható
2020.01.27 - 03.31.
Fontos

A vásárlást követő 48 órán belül előzetesen foglald le az utat az info@varavilag.hu e-mail címen. Foglalás előtt kérjük, hogy érdeklődj a szabad helyekről az utazási irodánál e-mailben! Foglalásodról visszaigazolást kapsz. Bónuszbeváltás után a repülőjegy kiállítása kerül, nem mondható le. A reptér és a szálloda között kötelező az előzetes transzferfoglalás. Légi transzfer Male-Sun Island - Male reptér között: 89 900 Ft/fő (kötelezően fizetendő). Hosszabbítás előre egyeztetve 25 900 Ft/fő/éj áron lehetséges. Amennyiben egyedül utaznál 190 000 Ft egyágyas felár fizetendő. A beutazáshoz a visszaérkezéstől számítva még legalább 6 hónapig érvényes útlevél szükséges. Kilépéskor 25 USD/fő adó fizetendő. Más kedvezménnyel nem összevonható.



A Maldív-szigetekre megérkezni olyan érzés, mintha az ember visszatérne a paradicsomba: páratlan környezet, azúrkék óceán és szikrázó napsütés várja itt a látogatókat. Itt nem lesz szükséged az akklimatizálódásra, a Maldív-szigeteken az első pillanattól kezdve a mennyekben érzed magad, bónuszunkkal pedig 7 éjszakás, feledhetetlen álomnyaralást tölthetsz itt.

 

 

A szigetország 1192 szigetéből 200 lakott, további 87-et kizárólag a turistáknak tartanak fent. Egyik sziget sem nagyobb 13 négyzetkilométernél, és mindegyik egy különálló kis ékszerdoboz – nem véletlen, hogy Marco Polo úgy írta le ezt a helyet: az Indiai óceán virága.

 

Merítkezz meg az a hűsítő vízben, élvezd a természet közelségét és a modern, minden igényt kielégítő kiszolgálást, válts valóra egy feledhetetlen kalandot a bakancslistádról, hiszen nem is kérdés, hogy a Maldív-szigetek felkeresése rajta van.

 

 

Sun Island Resort & Spa****

 

A 426 szobás szálloda a Déli- Ari Atollhoz tartozó kb. 1600 méter hosszú és 440 méter széles Nalaguraidhoo Atollon található. A part mentén sorakozó, illetve vízen található bungalókból álló hotel 107 km-re található a nemzetközi repülőtértől, a transzfer repülőgéppel kb. 40 perc. Éjszakai transzfer nem lehetséges. Szobák - bungaló: Standard beach bungalók (21 m2) fürdőszobásak (fürdőkádas), légkondicionáltak, terasszal rendelkeznek, tv-vel, telefonnal, minibárral, széffel, hajszárítóval felszereltek.

 

Szolgáltatások: éttermek, bárok, kávézó, konferenciaterem, szervezett kirándulások.

 

 

Sport és szórakozás: úszómedence gyermekmedencével, nappali és esti animációs programok, kosárlabda, röplabda, asztalitenisz, tollaslabda, felár ellenében: squash, tenisz, spa központ szolgáltatásai, vízi sportok a parton.

 

Étkezés: félpanzió (reggeli és vacsora büférendszerben); felár ellenében all inclusive ellátás: teljes ellátás büférendszerben, helyi alkoholos és alkoholmentes italok, napközben snackételek.

 

Indulási időpontok:

 

  • 2020.05.14-23.
  • 2020.06.18-27. 

 

 

A részvételi díj tartalmazza:

 

  • Szállás 7 éjszakára, 1 vagy 2 fő részére, standard beach bungalóban
  • félpanziós ellátás (reggeli és vacsora büfé rendszerben)
  • Repülőjegy menetrendszerinti járattal, átszállással Budapest - Male - Budapest útvonalon
  • Repülőtéri illeték
  • Személyenként 1 db kézipoggyász és 1 db, maximum 20 kg-os feladható poggyász

 

 

Külön kérhető (előre foglalással):

 

  • Hosszabbítás lehetséges, felára: 25 900 Ft/fő/éj
  • Teljes ellátás vagy all inclusive ellátás felár ellenében
  • Betegség-, baleset- és poggyászbiztosítás: 1 200 Ft-tól/fő/nap
  • Útlemondási biztosítás: 1,4%

 

A reptér és a szálloda között kötelező az előzetes transzferfoglalás:

 

  • Légi transzfer Male-Sun Island-Male reptér között: 89 900 Ft/fő

 

 

További információk:

 

  • A beutazáshoz érvényes, a visszaérkezéstől számított még legalább 6 hónapig érvényes útlevél szükséges
  • Bónuszbeváltás után a repülőjegy kiállításra kerül, nem mondható le
  • A foglalás előtt érdeklődjetek a szabad helyekről az utazási irodánál!
  • A kedvezményes részvételi díj 2 fő együttes utazása esetén érvényes. A reptér és a szálloda között kötelező az előzetes transzferfoglalás, javasoljuk, hogy az iroda által intézzétek. Kilépéskor 25 USD/fő adó fizetendő!

 

                                                                               

Bejelentkezés